TVOJa Soľ do kúpeľa bylinková

TVOJa Soľ do kúpeľa bylinková

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

TVOJa Soľ do kúpeľa bylinková

6,50 €

Dostupnosť: Skladom

Soľ z Mŕtveho mora je veľmi dobre známa pre svoje mimoriadne regeneračné a antistresové účinky na telo a kožu. Mimo základné a najviac obsiahnuté minerály ako sú horčík, vápnik, bróm a draslík obsahuje ďalších 22 cenných minerálov a stopových prvkov, vďaka ktorým má priaznivý vplyv na celý organizmus. Kúpeľ v soli z Mŕtveho mora prirodzene čistí, regeneruje a prekrvuje pokožku a odstraňuje z nej škodliviny a prebytočný maz. Je vhodná aj pre pacientov trpiacich lupienkou, ekzémami a akné. Pôsobí priaznivo pri reumatických a kĺbových bolestiach - zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest.

Spojenie liečivých účinkov soli z Mŕtveho mora, bylinkových silíc a kamiliek. Priaznivo pôsobiace sušené kvety kamiliek Ti premenia kúpeľ na liečivý a upokojujúci raj. Veľmi dobre pôsobí aj na dýchacie cesty.

Použitie: Prisypte minimálne 100g soli do teplého kúpeľa a nechajte rozpustiť. Dĺžka kúpeľa by nemala presiahnuť 30 minút.

Náš tip: Ak chcete znásobiť účinok tohto kúpeľa nepoužívajte už po kúpeli mydlo ani sprchový gel. Pokožku umyte iba teplou vodou.

Zloženie: soľ z Mŕtveho mora, sušené kamilky, olivový olej, kamilková silica, rozmarínová silica

Balenie: 400g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info