Som už aj TVOJa?

...niečo málo o našom zrode...

...niečo málo o našom zrode...

Možno ste už postrehli niečo nové na obzore a tak by som Vám rada povedala pár slov.
Za celou značkou TVOJa kozmetika stojím ja, Zuzka. Začala som v roku 2015 vtedy ešte 24-ročná, plná ideálov, snov a TVOJa sa stala mojím prvým dieťaťom :) Venovala som jej všetok svoj čas a energiu a dnes vidím, že nie nadarmo. Veľmi ma teší, že čoraz viac ľudí uvažuje nad tým ako sa dajú niektoré pre nás nevyhnutné veci nahradiť zdravšou, prírodnejšou alternatívou. Presne to som v začiatkoch hľadala aj ja. Práve v tom čase som sa snažila urobiť si všetko sama, lebo len to boli výrobky, ktorým som naozaj verila. Poličky v špajzi sa nám doma začali zapĺňať marhuľovým džemom a úžasným levanduľovo-mätovým sirupom..až jedného dňa prišiel rad aj na kozmetiku. A bola to láska.
Celé štúdium som strávila v laboratóriách rôzneho druhu a veľmi ma to bavilo, tvoriť, objavovať, dokazovať. Vo výrobe prírodnej kozmetiky som teda skĺbila obe svoje záľuby a to rôzne ručné práce, ktoré som mala rada už od detstva, a laboratórnu prax. Takto začali vznikať prvé produkty. Myslím, že medzi prvými to boli telové maslá, ktoré neboli až také náročné na výrobu ale veľa som sa pri nich naučila. Vytvorila som si predstavu o tom akým smerom sa chcem uberať a čo vlastne svojou prácou priniesť. Jednou z dôležitých rozhodnutí (teda aspoň pre mňa) bola voľba jednoduchých a minimalistických obalov, ktoré ma viac menej vystihujú. Plnia si aj svoj účel, pretože nič neskrývajú. Nasledovali ďalšie a ďalšie výrobky, nad ktorými som si lámala hlavu a vymýšľala, čo možno najúčinnejšie receptúry. Ale o tých až niekedy nabudúce.
Dnes môžete vidieť moje výrobky na rôznych internetových obchodoch či v kamenných predajniach, čomu sa veľmi teším a dúfam, že každým dňom sa viac priblížia k Vám.
Takže asi toľko k značke TVOJa kozmetika, za ktorou stojí (ešte zatiaľ stále mladá:)) žena, ktorá sa nenechala vtiahnuť do konzumného sveta, vybrala si vlastnú cestu a stále neprestala snívať. Sny si treba plniť a TVOJa je toho dôkazom.

Ďakujem, že môžem byť TVOJa.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info